Jazyková škola
Nové Město nad Metují

/jazyky/nemcina/
Jazykvá volba - Česky Jazykvá volba - Anglicky Jazykvá volba - Francouzsky Jazykvá volba - Německy Jazykvá volba - Rusky


Němčina đ

Sprechen Sie Deutsch?

Němčina Nové Město nad Metují

...pokračovat ve četení další infromací o jazyce na Wikipedia.org


němčině můžeme dále poznamenat, že většina zahraničních firem působících v ČR je německých, rakouských a případně švýcarských. Je jasné, že tam je preferována němčina. Současně Německo a Rakousko jsou naši sousedé a vzájemné kontakty jsou každodenní.

Poté co lidé přijali angličtinu jako přirozený cizí jazyk, mnozí zjistili, že v mnoha oborech a zejména ve firemním styku a na dovolených potřebují i další jazyky. Bez ohledu na jejich pořadí důležitosti nebo popularity je jasné, že budeme potřebovat komunikovat více jazyky.

I když je v mnoha společnostech komunikačním jazykem angličtina, vyšší management, někteří obchodní partneři, zaměstnanci, dodavatelé apod. preferují nebo hovoří jinými jazyky.

Němčina, francouzština, španělština, ruština a další jsou velmi žádanými variantami a řečeno slovy klasika je „Brána jazyků“ otevřená u nás pro Vás.

Studenti středních škol a univerzit často využívají možnost studia v zahraničí. Výměnné pobyty, společné projekty, Erasmus a další programy vyžadují odpovídající jazykové dovednosti.

Pokud pro Vás jsou výše zmíněné možnosti výzvou, nezbytností nebo plánem do budoucnosti, neváhejte a připojte se k nám a následujte známé přísloví: „Kolika jazyky hovoříš, tolikrát jsi člověkem.“Doporučujeme

Pro rychlejší osvojení jazyka.

Filmy:

Knihy:

  •  

Audio knihy:

Výukový materiál: