Jazyková škola
Nové Město nad Metují

/jazyky/anglictina/
Jazykvá volba - Česky Jazykvá volba - Anglicky Jazykvá volba - Francouzsky Jazykvá volba - Německy Jazykvá volba - Rusky


Angličtina đ

Do you speak English?

Angličtina Nové Město nad Metují

...pokračovat ve četení další infromací o jazyce na Wikipedia.org


Co říci k angličtině? Ano, je to jazyk číslo jedna, ať už s tím souhlasíme nebo ne. Z historických a praktických důvodů se stal prostředkem komunikace ve všech oborech a u nás, ve střední Evropě, kde je tolik zahraničních firem a hned za hranicemi zjistíme, že češtinu ovládá jen velmi málo lidí, je angličtina obvykle první volba.

Před více než třiceti lety velmi malá část populace hovořila cizími jazyky, a to omezovalo možnosti českých společností i jednotlivců v jejich rozvoji.

Dnes už zmíněné skutečnosti víme a máme prostředky ke zvládnutí cizího jazyka. Moderní metody nám umožní hovořit cizím jazykem v relativně krátké době, a proto Vám chceme nabídnout možnost dosáhnout skutečných jazykových dovedností v našich kurzech.

Angličtinu a samozřejmě i ostatní jazyky vyučujeme především konverzačními metodami tak, abyste byli schopni používat nový jazyk ve všech běžných situacích v hotelu, konferencích, telefonních hovorech atd.Doporučujeme

Pro rychlejší osvojení jazyka.

Filmy:

  • My Fair Lady

Knihy:

  •  

Audio knihy:

  • Harry Potter

Výukový materiál:

  •